درباره ما

معرفی شرکت مکانیک آب

معرفی شرکت مکانیک آب

مدیر عامل شرکت مکانیک آب از سال 1361 فعالیت خود را در زمینه صنعت آب آغاز نموده و در طی سالیان متمادی با فعالیت در بخش های مختلف این صنعت از جمله طراحی پمپ ها، ایستگاه های پمپاژ و شیرآلات صنعتی، کار تحقیق و مطالعه را بطور جدی پیگیری کرده اند و نتیجه این فعالیتها تالیف سه کتاب با عناوین «روش محاسبه و انتخاب پمپ» ، «ضربت قوچی آب و سیستمهای حفاظتی» و «آموزش و کاربرد شیرهای کنترل اتوماتیک پیلوت دار» و ارائه چندین مقاله در نشریات داخلی و خارجی و نیز طراحی و ساخت اولین شیر پروانه ای ساخت کشور در سال 1364 بوده است.

شرکت مکانیک آب در سال 1370 در شهر تبریز تاسیس شده و در زمینه طراحی و ساخت انواع شیرآلات صنعتی فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با استقرار سیستم مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO 9001:2015 از شرکت TÜV AUSTRIA اتریش شده است.

دامنه کاربرد گواهینامه مذکور عبارت است از: طراحي و تولید انواع شیرآلات و اتصالات صنعت آب در اندازه های 50 تا 3000 میلی متر با فشار کاری 6 تا 63 بار.

شرکت مکانیک آب اکنون پس از سالها تجربه و با در اختیار داشتن پرسنل کارآمد و کادر فنی متخصص و با دارا بودن چند هزار متر مربع سالن تولید، فضای کارگاهی و انواع مختلف ماشین آلات صنعتی، به کار طراحی و ساخت انواع شیرآلات و اتصالات صنعتی، تجهیزات مکانیکی سدها و سیستم های مقابله با ضربت قوچی آب مشغول است و توان تولید پیچیده ترین سفارشات مشتریان را نیز دارا می باشد.

با توجه به توان بالای تولید و دانش فنی کارشناسان شرکت، اکنون با مسرت اعلام می كنيم که مشتریان ما منحصر به محدوده خاصی نبوده و محصولات شرکت مکانیک آب در تمامی سطح کشور مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش واقعی ارائه شده از طرف شرکت روز به روز بر تعداد مشتریان افزوده می شود. ما به سازمان و حرفه خود افتخار می کنیم و در راه بهبود مستمر کیفیت گام برمی داریم.

رسالت و هدف ما

طراحی و ساخت انواع شير آلات صنعتی مطابق با الزامات تعيين شده، حفظ بازار موجود، دستيابی به بازارهای جديد، توجه به رشد و سود آوری

دیدگاه ما

تاكيد بر نگرش سيستم مديريت كيفيت، سعی بر نهادينه كردن فرهنگ بهبود مستمر و پيشگيری از عيوب در كليه فعاليت‌ها و فرآيندها جهت دستيابی به ضايعات صفر

الگوی ما

نظام مديريت كيفيت مبتنی بر الزامات استاندارد ISO 9001:2015 الگوی ما جهت دستيابی بـه اهداف فـوق می‌باشد

نیم قرن تجربه

در زمینه صنعت آب

خط مشی کیفیت ما

  • كسب سهم بيشتری از بازار شير آلات صنعتی با طراحی و ساخت محصولات جديد و تخصصی
  • بهبود مستمر كيفيت محصولات با انجام اقدامات اصلاحی و پيشگيرانه
  • افزايش سطح رضايتمندی مشتريان از كيفيت محصولات
  • ترويج تفكر مبتنی بر ريسک در سازمان، جهت كاهش پيامدهای نامطلوب ريسک‌های موثر بر فرآيندها
  • تقويت روحيه مسئوليت پذيری كاركنان و مشاركت دادن آنان در تحقق اهداف كيفی
  • كاهش اتلافها در فرآيندهای موثر بر سيستم مديريت كيفيت

تعهد ما

اينجانب به اتفاق تمامی كاركنان شركت متعهد به اجرای كليه الزامات تعيين شده در نظام كيفيت شركت مبتنی برنيازمنديهای استاندارد ISO 9001:2015  می‌باشيم. خط مشی فوق، خطوط و جهت‌گيری اصلی كيفيت شركت را بيان می‌نمايد، بديهی است دستيابی به اهداف فوق بدون مشاركت تمامی پرسنل امكان پذير نمی‌باشد، خطوط اصلی فوق در تمامی فعاليتها و مستندات به عنوان بستر كار تلقی گرديده و نماينده مديريت در تمامی سطوح سازمان نسبت به آموزش و تشريح آنها اقدام می‌كند تا اطمينان از درک كامل مفاهيم و همچنين عمل به آنها حاصل گردد.

علی وکیلی تهامی - مدیرعامل

گواهینامه‌ها